InterWay

Sme IT spoločnosť, ktorá začala pôsobiť na slovenskom i zahraničnom trhu pred 19-timi rokmi. Za ten čas získala zaujímavé a široké portfólio zákazníkov.

Ku každému projektu pristupujeme zodpovedne a snažíme sa nájsť čo najefektívnejšie riešenie pre zákazníka. Každý deň v IT je plný noviniek, trendov a inovácií, preto sa aj my dokážeme posúvať dennodenne o krok vpred. Snažíme sa implementovať inovácie do praxe, vzdelávať našich zamestnancov, podporovať rôzne projekty – od Pumptracku s Filipom Polcom na kolesách, kde sme podporili deti z detských domovov, zbierkou medzi našimi zamestnancami a finančnou podporou rôznych filantropických projektov, po ďalšie projekty, ktoré nájdete aj na našom webe v častiach Zodpovedný prístup, resp. Blog.

Čo sa týka eko-enviro prístupu, určite je možné spomenúť smerovanie dnešnej spoločnosti, ktoré nám dodalo motiváciu pri tvorbe produktových riešení ako Document Management System Greeny – elektronický systém pre správu dokumentov (bezpapierová kancelária, ktorá uľahčuje tok, správu, archiváciu dokumentov, priaznivo pôsobí na životné prostredie a pod.), Online riešenia (prezentácia spoločností prostredníctvom internetu a zabezpečenie širokého portfólia online služieb – rôznych aplikácií, intranetového systému – tzv. vnútrofiremnej sociálnej siete) a pod.

Spoločnosť InterWay, a. s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu informačných technológií od roku 1997. Spoločnosť sa zameriava na profesionálnu implementáciu technológií a systémov IDM, SSO, ECM, ERP, BPM, Cloud Computing, integračných riešení ako SOA, riešení e-commerce, content management, intranetových a portálových riešení. Dodáva softvérové a hardvérové riešenia renomovaných výrobcov (Oracle, DELL, Microsoft, HP, atď.) a na báze Open Source produktov od malých vylepšení pre existujúce systémy po ucelený návrh a dodávku komplexných riešení. Produktové portfólio je doplnené riešeniami na báze vlastného vývoja – redakčný systém WebJET a dokument manažment systém DMS Greeny. Klientela je tvorená širokým spektrom od orgánov štátnej správy a samosprávy, telekomunikačných operátorov, bánk, poisťovní, podnikov sieťových odvetví po priemyselných výrobcov. InterWay, a. s. má zavedené certifikované systémy riadenia ISO podľa požiadaviek medzinárodnej normy ISO 9001, ISO/IEC 27001 a ISO 14001.

Viac o spoločnosti InterWay