Autoklub Slovakia Assistance

Hlavným mottom našej činnosti je bezpečnosť motoristov na cestách.

Autoklub Slovakia Assistance (ASA) zabezpečuje prostredníctvom moderného call centra komplexné asistenčné služby pre motoristov v núdzi na území Slovenskej republiky i v zahraničí.

Na Slovensku sme jednotkou v poskytovaní značkovej cestnej asistencie poskytovanej priamo výrobcami resp. dovozcami automobilov. S väčšinou obchodných partnerov udržiavame dlhoročnú spoluprácu, čo svedčí o spokojnosti partnerov, ale aj o vysokej kvalite a európskom štandarde našich služieb. Našimi najvýznamnejšími partnermi sú značky Škoda, VW, Audi, SEAT, Hyundai, Ford, Opel, Chevrolet, Mercedes, Smart , Business lease, VWFS, CSOB Leasing, Wustenrot poisťovňa, ASTRA poisťovňa a ďalší.

V rámci svojej činnosti chceme naďalej pomáhať, podporovať a organizovať akcie týkajúce sa bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky pre motoristickú a nemotoristickú verejnosť, ako aj dopravnú výchovu pre deti a mládež. Jedným z našich strategických cieľov je zvýrazniť našu prítomnosť na trhu nielen v oblasti asistencie pre zákazníkov, ale aj pre spoločnosti finančného sektoru, lízingu a poisťovníctva.“

V ASA zabezpečujeme non-stop služby 24 hodín, 7 dní v týždni, 365 dní v roku prostredníctvom centrálneho dispečingu. Medzi poskytované služby patria: cestná služba, odťahová služba, zabezpečenie náhradného vozidla, úschova nepojazdného vozidla, náhradné ubytovanie pre vodiča i posádku, náhradná preprava osôb aj batožiny, transport opraveného vozidla, poradenská služba, tlmočenie zo svetových jazykov pri asistencii, turistické informácie, ale aj predaj diaľničných známok, dopravná výchova a organizovanie preventívno-bezpečnostných akcií pre motoristickú a nemotoristickú verejnosť.

Našim klientom a členom poskytujeme bohatý zľavový program Show your card! v ubytovacích zariadeniach, v reštauráciách, pri návštevách múzeí, galérií, historických pamiatok, rekreačných zariadení, požičovní áut , zábavných parkov, ako aj zariadení zdravotnej a kúpeľnej turistiky v celej Európe.

Autoklub Slovakia Assistance pôsobí na Slovensku už viac ako 20 rokov a je výhradným zástupcom medzinárodnej asistenčnej spoločnosti ARC EUROPE, ako aj členom medzinárodnej motoristickej organizácie FIA, čo jej umožňuje zabezpečovať služby v celosvetovom meradle.

Viac o spoločnosti ASA.