Vyspovedali sme odborníkov na elektromobilitu. Ako vidia budúcnosť?

Elektromobily sa pomaly, ale isto stávajú súčasťou slovenských ciest. Ako však zvýšiť ich počet ešte viac? Prognózy hovoria o medziročnom náraste počtu elektromobilov o viac ako 100%.
Business Lease ponúka svojím klientom už niekoľko rokov jedinečný balík e-mobility, ktorý okrem samotného elektromobilu na operatívny lízing zahŕňa aj prístup k nabíjacej infraštruktúre a nabíjaciu stanicu priamo do firmy. Naši klienti majú na výber elektromobily a hybridy všetkých značiek a ako jediní na Slovensku aj unikátnu Teslu Model S.

Základným pilierom Business Lease Clubu je, okrem iných, aj princíp trvalej udržateľnosti. V rámci aktivít Business Lease Clubu preto spolupracujeme s firmami, ktorým osud našej planéty a kvalita životného prostredia nie sú ľahostajné. Jedným zo spôsobov ako znižovať nepriaznivé účinky dopravy na životné prostredie je práve zvyšovanie podielu vozidiel s alternatívnym spôsobom pohonu.
V rámci Business Lease Clubu aktívne spolupracujeme s firmami, ktoré vidia potenciál a dôležitosť rozvoja elektromobility. Či ide o partnerov ako Greenway Infrastructure, spoločnosť, ktorá našim zákazníkom zabezpečuje bezproblémové nabíjanie elektromobilov po cestách na celom Slovensku, alebo predajca prémiových značiek automobilov Auto Palace, ktorá má vo svojej ponuke širokú škálu elektrických a hybridných automobilov.

Čo si o elektromobilite ako budúcnosti dopravy myslia zástupcovia týchto firiem? Vyspovedali sme troch špecialistov pre automobilovú dopravu s ekologickými víziami, ktorí sa s nami podelili o svoj pohľad na budovanie zelenej infraštruktúry, ako inak, sediac v špičkovej Tesle model S.

Vo videu sa od generálneho riaditeľa Business Lease Slovakia, Vincenta van der Meijdena, tiež dozviete, v čom sa odlišuje Business Lease od ostatných lízingových spoločností a zistíte viac o jej fungovaní. O tom, koľko kilometrov prejdete elektromobilom na jedno nabitie a o tom, kde všade nájdete nabíjacie stanice, porozprávali CEO spoločnosti Greenway Infrastructure - Rastislav Lauko a Lukáš Madleňák, predajca pre rozvoj a obchodné aktivity Auto Palace Bratislava, s ktorým sme sa pre zmenu porozprávali v hybridnom BMW radu 5.
Prikláňate sa aj vy k názoru, že nárast využívania elektromobilov na Slovensku by mohol mať v budúcnosti citeľný pozitívny dopad na kvalitu života spoločnosti?

Viac informácií o eMoblity balíku od Business Lease sa dozviete na nasledujúcej adrese:
http://www.businesslease.sk/vodic/leasing/uzavrieme-pre-vas-ten-najlepsi-obchod/komplexne-riesenie-emobility/