Summer party Business Lease: Pochúťka pre všetky zmysly

Víchrica, ktorá sa počas summer party prehnala Bratislavou, síce odviala leto, ale na event Business Lease Slovakia priviala ešte viac dobrej nálady.
 
„Príďte sa s nami rozlúčiť s ohnivým letom! Zo šatníka vytiahnite to najlepšie z letnej garderóby, veď s letom sa stretnete najbližšie až o rok!“ Ešte pár dní pred summer party spoločnosti Business Lease Slovakia to skutočne vyzeralo, že s ohnivým letom sa treba rozlúčiť, lebo inak neodíde. No konštatovanie, že príde najbližšie až o rok, sa tiež splnilo do bodky. Bratislavou sa 14. septembra prehnala poriadna víchrica, ktorá tohtoročné leto nadobro odviala, no pravdou je, že na párty priviala ešte viac dobrej nálady. „Slováci sa nezaprú. Nenechajú sa odradiť počasím, ak má byť výsledkom perfektná akcia,“ s úsmevom skonštatoval aj generálny riaditeľ Business Lease Slovakia Vincent van der Meijden. V Aušpic restaurant & lounge na brehu Dunaja prijali pozvanie spoločnosti Business Lease jej klienti, partneri Business Lease klubu, ako aj priaznivci a priatelia. A neľutovali. Hoci pôvodný zámer grilovať pod otvoreným nebom a ochutnávajúc kvalitné víno sa kochať pohľadom na Dunaj a panorámu mesta, víchrica zmenila, Business Lease ukázala, že na starostlivosť o svojich klientov myslí v každom ohľade. Doslova za 30 minút, ako sa víchrica spustila, sa podarilo dostať všetko občerstvenie, vybavenie aj celú techniku pod strechu. Aby rozlúčka s letom priniesla nezabudnuteľné zážitky.

Starostlivosť na prvom mieste
„Toto neformálne stretnutie je zároveň prejavom našej vďaky partnerom Business Lease Clubu, našim klientom a priaznivcom, ktorí nám denne umožňujú dávať starostlivosti o nich, ako aj mobilite nový rozmer. Umožňujú nám napĺňať naše vízie v podnikaní, vďaka ktorým prehlbujeme  spojenie značky Business Lease s inováciami, mobilitou a spoločenskou zodpovednosťou a ktoré denne presadzujeme v rámci nášho pôsobenia ako poskytovateľa komplexnej mobility,“ spresnil v tejto súvislosti Vincent van der Meijden. Partnermi Business Lease Clubu sú spoločnosti ako Greenway, Kávomaty, Autoklub Slovakia Assistance, InterWay, Auto Palace Bratislava, Slovenské pramene a žriedla, Uber, Tatry mountain resorts a jeho členmi sú všetci klienti Business Lease Slovakia.
Priazeň klientov v tejto súvislosti ocenila aj Lucia Čišková, ktorá sa opäť po materskej dovolenke vrátila na post obchodnej riaditeľky. S kyticou kvetov zároveň poďakovala Miriame Matiovej, ktorá ju počas tohto obdobia na poste zastupovala.

Zážitky pre všetky zmysly
Samozrejme, na svoje si počas celého večera prišli doslova všetky zmysly. Tie chuťové už od začiatku na grilovaných, pečených aj čerstvých pochúťkach, ktoré si prítomní vychutnávali s najznámejšími druhmi francúzskeho, talianskeho či španielskeho vína. Na kávičkárov čakal lahodný čierny mok aj s profesionálnym výkladom zabezpečeným spoločnosťou Kávomaty, pre pôžitkárov boli pripravené cigary. Pre fajnšmekrov, ale aj všetkých tých, ktorí majú radi kvalitnú hudbu, odzneli najznámejšie svetové hity v originálnom jazzovom prevedení v podaní Samuela Hošeka a jeho jazzovej kapely. Aj tie zrakové zmysly dala hneď do pohybu moderátorka eventu Adriana Špronglová, ktorá odštartovala pre všetkých prítomných súťaž Business Lease  - fotenie z akcie na Facebook a Instagram. Na spoločné fotky nebola núdza. Či už počas družnej debaty medzi sebou, ktorá sa točila  najmä o zážitkoch z leta, ale aj bežných starostiach a radostiach, alebo s hostiteľmi z Business Lease aj o ďalších možnostiach spolupráce a novinkách.
Mnohí tiež využili šancu vyskúšať si a zapózovať so  špičkou v elektromobilite – s Teslou Model S. Tú si dokonca mnohí, aj napriek vrtochom počasia, užili a zažili aj vyhliadkovú jazdu po nábreží Dunaja. Kto následne počas večera fotografiu poslal a hashtagoval, bol v hre o hodnotné ceny. A tie sa oplatili – víkendová jazda na elektromobile Tesla, ktorý na základe dohody nateraz ako jediná spoločnosť na Slovensku môže Business Lease poskytovať na operatívny lízing, umytie piatich firemných vozidiel špeciálnou ekologickou autoumyvárňou priamo v priestoroch firmy, či roztopašné bublinky – Prosecco.
A aby každý spomínal s úsmevom na akciu aj na druhý deň ráno, dostal na cestu aj raňajkové menu - tradičné bratislavské rožteky a mini fľaštičku Prosecca. Samozrejme, ak po párty namiesto prechádzky mestom uprednostnil odvoz, Business Lease spolu s partnermi Business Lease Clubu – spoločnosťami Uber a Auto Palace Bratislava, zabezpečila bezpečne a pohodlne aj odvoz domov. Ako sa vraví, autá sú všade rovnaké, ale výnimočná starostlivosť je naša špecialita.